Mikrokawalerka Brzezie
Brzezie, małopolskie
- 198 702 zł
- 15,77 m²
- 12 600 zł/m²
Jadwiga Wrana
Skontaktuj się
Mikrokawalerka Brzezie
Brzezie, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mikrokawalerka Brzezie
Zaktualizowane: 20 maja 2026
198 702 zł 15,77 m² 12 600 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
1/3
1
2025
tak
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mikrokawalerka na sprzedaż
- Cena: 198 702 zł (12 600 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Brzezie)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 15,77 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3
- Czynsz: 50 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: SOHO REALTY GROUP, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 472/18252/OMS
Lokalizacja
- Adres: Brzezie, Zabierzów, krakowski, małopolskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, basen, szpital, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż lokal 15,60 m2 składający się z:
- salonu z aneksem kuchennym
- łazienki
- przedpokoju
Nieruchomość sprzedawana jest z wykończeniem częściowym, tj:
- wykończona łazienka z białym montażem i armaturą,
- podłoga winylowa
- drzwi wewnętrzne i zewnętrzne do lokalu
- ściany w białym kolorze
- zamontowane liczniki wody ciepłej, zimnej, ogrzewania, prądu.
Media w budynku są miejskie. (...)