Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Brzezie - Oferty sprzedaży domów

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Brzezie

Brzezie,małopolskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w miejscowości Brzezie, gm. Zabierzów. Budynek o powierzchni całkowitej 260 m2 składa się z posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezie

Brzezie,małopolskie

425 000 zł100 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja domków w zabudowie bliźniaczej w Brzeziu gm. Zabierzów. Powierzchnia użytkowa domów to ok. 97 m2. Domy sprzedawane będą w stanie deweloperskim na dzień dzisiejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezie

Brzezie,małopolskie

465 000 zł100 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezie

Brzezie,małopolskie

349 000 zł165 m² 2 115,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Okazja! bez prowizji od kupującego! Do sprzedania dom do remontu 110m2 z działką 35 arów w gminie Kłaj (miejscowość Brzezie). Lokalizacja: cicha i spokojna okolica, bardzo dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezie

Brzezie,małopolskie

465 000 zł165 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowa domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165m2 na ponad 5 arowej działce w okolicy miejscowości Brzezie w gminie Zabierzów powiat krakowski. Został wybudowany w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezie

Brzezie,małopolskie

469 000 zł98 m² 4 829,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ponad 98m2 (użytkowej 94m2) na działce o powierzchni 444m2 (w tym 41m2 udziału w drodze wew.) w okolicy miejscowości Brzezie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezie

Brzezie,małopolskie

430 000 zł106 m² 4 056,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 106m2 (użytkowej 97m2 w tym 9,6m2 antresoli) na działce o powierzchni 283m2 (w tym 41m2 udziału w drodze wew.) w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezie

Brzezie,małopolskie

459 000 zł145 m² 3 165,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145m2 (114m2 użytkowej + 27m2 strychu) na działce o powierzchni 355m2 w okolicy miejscowości Brzezie w gminie Zabierzów powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezie

Brzezie,małopolskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezie

Brzezie,małopolskie

799 000 zł175 m² 4 565,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 175m2,znajdujący się wewnątrz zamkniętego, niedużego osiedla w Brzeziu. Nieruchomość wybudowana w 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezie

Brzezie,małopolskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży segment bliźniaka o pow. użytkowej ok. 70m2, oddany w stanie deweloperskim. Na parterze znajduje się: kuchnia z salonem pow. 30,26m2; łazienka 5,27m2; wiatrołap. Na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezie

Brzezie,małopolskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy. Położony w uroczej miejscowości Brzezie - wieś w powiecie wielickim, gmina Kłaj. Całkowita powierzchnia domu 150 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezie

Brzezie,małopolskie

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Polecamy - okazja! interesujaca nieruchomość dom i duża działka. Kontakt. Dom do zamieszkania lub do przeznaczenia na działalność gospodarczą oraz działka 8200 m2, w tym 3100 m2 budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezie

Brzezie,opolskie

155 000 zł120 m² 1 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedaż domu w Brzeziu /14 km od Opola/ stan do remontu. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy sprzedaż domu wolno stojącego posadowionego na działce około 13 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzezie

Brzezie,małopolskie

317 000 zł200 m² 1 585 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Okazja! Dom z ogrodem w cenie mieszkania Gorąco polecam! Dom dla dwóch rodzin o powierzchni użytkowej 200m2, nie podpiwniczony, wymagający prac wykończeniowych i modernizacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezie

Brzezie,opolskie

215 000 zł100 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom Sprzedaż Brzezie Proponujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 100m2 na działce ok 18 arów w Brzeziu gmina Dobrzeń Wielki w odległości 10km od Opola.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezie

Brzezie,opolskie

175 000 zł64 m² 2 734 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy, o powierzchni użytkowej ok. 64 m4, posadowiony na działce o powierzchni ok. 18 arów, składajacy się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezie

Brzezie,wielkopolskie

430 000 zł140 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:896 m²

Możliwość zamiany na dwa mniejsze mieszkania lub jedno większe w miejscowości Pleszew. Wszystko do uzgodnienia. Na działce oprócz Domu jest budynek gospodarczy. Możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezie

Brzezie,łódzkie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

nowoczesny, ekologiczny i ekonomiczny, z pompą ciepła i rekuperatorem. w urządzonym dużym ogrodzie, ze stawem i strumyczkiem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij